MONITORING FIRMOWEJ FLOTY

Lokalizator do auta dla firm

Monitoring firmowej floty 24/7

W swoim telefonie zawsze sprawdzisz gdzie dokładnie znajdują się Twoje firmowe samochody

Kontrola prędkości

Jeżeli Twoi pracownicy jeżdżą niezgodnie z zasadami ruchu drogowego i przekraczają prędkość, otrzymasz powiadomienie na swój telefon

Analiza tras

Przeanalizujesz, czy Twoi pracownicy wybierają najlepsze i najszybsze trasy dotarcia do miejsc docelowych

Alarm o przemieszczeniu auta

Jeżeli ktoś będzie chciał ukraść Twoje firmowe auto, na swój telefon natychmiast dostaniesz powiadomienie o przemieszczeniu się samochodu

Optymalizacja kosztów

W telefonie wygodnie sprawdzisz, czy pracownicy używają samochody do prywatnych przejazdów

Szybki montaż

Urządzenie typu Plug&Play z łatwością samodzielnie i szybko zamontujesz w swoim firmowym aucie

Zlokalizujesz swój samochód firmowy przez telefon

GPS do firmowych samochodów oraz dedykowana aplikacja pozwolą Ci szybko i wygodnie ustalić, gdzie aktualnie, w czasie rzeczywistym znajdują się Twoje pojazdy. Dowiesz się, czy pracownik dojechał na miejsce, stoi w korku, czy może zatrzymał się i załatwia własne, prywatne sprawy w godzinach pracy.

Analiza prędkości aut firmowych

Przeanalizujesz kulturę jazdy swoich pracowników i zapobiegniesz dzięki temu niepotrzebnym kosztom związanym z mandatami za przekroczenie dozwolonej prędkości. Jeżeli firmowe auto będzie jechać za szybko, natychmiast otrzymasz powiadomienie na swój telefon. Pozwoli Ci to na szybki kontakt z pracownikiem i zmniejszy szansę na powtarzanie się tej sytuacji w przyszłości.

Powiadomienie o przemieszczeniu auta

Dzięki lokalizatorowi GPS do auta firmowego oraz aplikacji, na Twój telefon komórkowy natychmiast przyjdzie powiadomienie, kiedy któryś z Twoich samochodów zmieni nagle swoją lokalizację i oddali się z danego miejsca. Daje Ci to możliwość natychmiastowej reakcji i uniknięcia kradzieży, czy odholowania samochodu. Dowiesz się także, czy Twój pracownik ruszył już w drogę powrotną do firmy.

Historia przejazdów i optymalizacja kosztów

Lokalizator GPS pozwala na znacznie lepsze kontrolowanie pracowników firmy, którzy korzystają z firmowych pojazdów. Historia przejazdów i inne, zebrane przez Ciebie dane na temat tego, w jaki sposób porusza się Twoja firmowa flota, pozwolą Ci w przyszłości na jeszcze lepsze optymalizowanie kosztów związanych z benzyną i trasami przejazdów. Unikniesz także niekorzystnego dla Ciebie wykorzystywania samochodów przez pracowników do załatwiania ich własnych, prywatnych spraw.

Dedykowana aplikacja

Wszystkie dane lokalizacyjne oraz te związane z prędkością auta, szybko i wygodnie sprawdzisz w naszej dedykowanej aplikacji. Na Twój telefon automatycznie przychodzić będą powiadomienia związane ze zmianą położenia Twojego pojazdu. Intuicyjny interfejs, czytelne funkcje i łatwa obsługa – wybierając GPS do floty firmowej swoje samochody zawsze masz pod kontrolą.

Szybka instalacja

GPS do samochodów firmowych to niewielkich rozmiarów urządzenie typu Plug&Play. Bez problemu zainstalujesz je samodzielnie w każdym samochodzie wyprodukowanym po 2000 roku. Jego montaż nie wymaga wizyty u mechanika, czy innego specjalisty.

UWAGA! INDYWIDUALNA OFERTA

Prowadzisz większą firmę? Posiadasz wiele samochodów w swojej flocie? Skontaktuj się z nami, a my przygotujemy dla Ciebie specjalną, indywidualną ofertę. Zadzwoń: +48 91 469 60 19 lub napisz: [email protected]

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

Zaufało nam już ponad 1 milion Klientów! Sprawdź, dlaczego warto wybrać GPS do samochodu od Bezpiecznej Rodziny!

Andrzej Tkacz

Mam małą, trzyosobową firmę przewozową. Cały czas się rozwijamy dlatego bardzo ważna jest dla mnie optymalizacja kosztów. Odkąd zainstalowałem GPS dla firm, nie dostajemy już mandatów, a moi pracownicy przestali jeździć służbowymi samochodami w prywatnych sprawach. Bardzo pomocne narzędzie dla każdej firmy!

Szymon Gań

W mojej firmie jest 8 samochodów służbowych. Kiedyś koszta były porażające. Jak się okazało, pracownicy nagminnie wykorzystywali czas pracy i auta do własnych potrzeb. Odkąd mamy gps, oszczędzamy naprawdę sporo! Dodatkowo samochody stojące na parkingu firmowym są lepiej chronione, już raz mieliśmy sytuację związaną z kradzieżą. Auto bardzo szybko się znalazło, a sprawca został ujęty w chwilę.

Robert Januszewski

Urządzenie w dobrej cenie, działa bez zarzutów. Aplikacja bardzo czytelna, tak naprawdę nie trzeba jej się nawet uczyć, bo wszystko jest intuicyjne. Godne polecenia zarówno dla małej, jak i dużej floty.

Aplikacja Gdzie Jest Auto

Jedyna w Polsce aplikacja na smartfon monitorująca Twoje auta służbowe.

Rodzinne pakiety

Pozwolą Ci na korzystanie ze wszystkich funkcjonalności urządzenia

12 miesięcy
199,00 zł
Platynowy
NAJLEPSZA OFERTA w tym 1 mies. GRATIS
  • Nielimitowana lokalizacja
  • Powiadomienie o przemieszczeniu auta
  • Nielimitowany dostęp do aplikacji
  • Historia przejazdów i optymalizacja kosztów
  • Analiza prędkości aut firmowych
Karta SIM w urządzeniu
bez dodatkowych umów.
6 miesięcy
109,00 zł
Złoty
 
  • Nielimitowana lokalizacja
  • Powiadomienie o przemieszczeniu auta
  • Nielimitowany dostęp do aplikacji
  • Historia przejazdów i optymalizacja kosztów
  • Analiza prędkości aut firmowych
Karta SIM w urządzeniu
bez dodatkowych umów.

Pamiętaj — kiedy Twój pakiet się skończy, nie będzie on automatycznie przedłużony. Aby dalej korzystać z usługi, konieczny jest ponowny zakup i aktywacja pakietu na 6 lub 12 miesięcy.

3 proste kroki do Bezpiecznej Rodziny

Bezproblemowa i szybka aktywacja ONE-CLICK

Pobierz aplikację i
załóż w niej konto

strzałka

Dodaj urządzenie
skanując kod QR

strzałka

Wprowadź kod pakietu
Bezpieczna Rodzina i gotowe!